Joost Jansen

Moderne uitdagingen hebben mijn diepgewortelde interesse gecreëerd voor informatiebeveiliging. In meerdere sectoren heb ik bijgedragen aan een veiligere bedrijfsvoering op het gebied van infrastructuur, software, mensen, procedures en data. In mijn optiek is maatwerk nodig bij het richten, inrichten en verrichten van maatregelen die bijdragen aan de continue verbetering van uw organisatie.

Mijn aanpak verschilt uiteraard per organisatie. SaaS-, IaaS- en misschien zelfs PaaS-georienteerde organisaties hebben andere uitdagingen en bijbehorende risico’s dan bijvoorbeeld overheidsinstanties. Zelfs binnen het domein van standaarden en ‘best practices’ blijft maatwerk in mijn optiek het sleutelwoord. Een ding blijft echter wel bij elk project hetzelfde: een pragmatische en grondige manier van werken.

Afgelopen jaren heb ik meerdere type trajecten mogen leiden. Naast het implementeren en onderhouden van de ISO:27001 heb ik ook meerdere types assurance rapporten vormgegeven. Het beschrijven en implementeren van passende controls conform de Trusted Services Criteria, de Cloud Controls Matrix en andere voor industrie aangeleverde standaarden zijn de eerste stap in een mooi ISAE 3000 of SOC 2 rapport. Ook hier is het sleutelwoord telkens maatwerk.

Maak kennis met de rest van ons team

Gert Dekker
  • Business Consultant
  • dekker@bmgrip.nl
  • 0651716942
  • LinkedIn
Steven Hofstede
  • Developer
  • hofstede@bmgrip.nl
  • 0659860462
  • LinkedIn
Raymond van Schadewijk
  • Business Consultant
  • schadewijk@bmgrip.nl
  • 0659880240
  • LinkedIn
Chip Snepvangers
  • Business Consultant
  • snepvangers@bmgrip.nl
  • 0659839628
  • LinkedIn
Henry Snijders
  • Business Consultant
  • snijders@bmgrip.nl
  • 0686844627
  • LinkedIn
Pieter Kloetstra
  • Managing Consultant
  • kloetstra@bmgrip.nl
  • 0610751650
  • LinkedIn
Annebel van den Aakster
  • Business Consultant
  • aakster@bmgrip.nl
  • 0637409887
  • LinkedIn
Deniz Kilic
  • Business Consultant
  • kilic@bmgrip.nl
  • 0659809534
  • LinkedIn
Sven van der Velden
  • Business Consultant
  • velden@bmgrip.nl
  • 0651346005
  • LinkedIn
Robin Beiler
  • Managing Consultant
  • beiler@bmgrip.nl
  • 0646757509
  • LinkedIn
Freek Ebbers
  • Business Consultant
  • ebbers@bmgrip.nl
  • 0653515809
  • LinkedIn
Pim Lagrand
  • Business Consultant
  • lagrand@bmgrip.nl
  • 0651715749
  • LinkedIn
Sjoerd Marinussen
  • Team Lead | Business Consultant
  • marinussen@bmgrip.nl
  • 0657728282
  • LinkedIn
Bart van Vlijmen
  • Business Consultant
  • vlijmen@bmgrip.nl
  • 0618693112
  • LinkedIn
Simon van Well
  • Business Consultant
  • well@bmgrip.nl
  • 0686827688
  • LinkedIn
Maarten van Kooten
Tom Urbanus
  • Business Consultant
  • urbanus@bmgrip.nl
  • 0659866833
  • LinkedIn
Sjoerd van de Meerendonk
  • Directeur
  • meerendonk@bmgrip.nl
  • 0654235605
  • LinkedIn
Reham Akil
Ashley Claasen
  • Developer
  • claassen@bmgrip.nl
  • 0659837550
  • LinkedIn
Raymond Jutten
  • Business Consultant
  • jutten@bmgrip.nl
  • 0686846383
  • LinkedIn
Bram Volbeda
  • Business Consultant
  • volbeda@bmgrip.nl
  • 0659802763
  • LinkedIn
Wesley Stam
  • Lead Developer
  • stam@bmgrip.nl
  • 0630306902
  • LinkedIn
Stephan Bos
  • Team Lead | Business Consultant
  • bos@bmgrip.nl
  • 0613105187
  • LinkedIn
Arjen van Helden
  • Business Consultant
  • helden@bmgrip.nl
  • 0686844329
  • LinkedIn
Pieter Kuijpers
  • Business Consultant
  • kuijpers@bmgrip.nl
  • 0659865523
  • LinkedIn
Gert Kogenhop
  • Operationeel Manager BCM
  • kogenhop@bmgrip.nl
  • 0653101821
  • LinkedIn
Marieke van Zuidam
  • Business Consultant
  • zuidam@bmgrip.nl
  • 0686887000
  • LinkedIn
Heidi van Leerdam
Minh-tien Bui
  • Business Consultant
  • bui@bmgrip.nl
  • 0686819773
  • LinkedIn
Omerjan Memetimin
  • Full-stack Developer
  • memetimin@bmgrip.nl
  • 0686899124
  • LinkedIn
Mark van der Staaij
  • Business Consultant
  • staaij@bmgrip.nl
  • 0659888374
  • LinkedIn
Monique van Praet
  • Business Consultant
  • praet@bmgrip.nl
  • 0650449216
  • LinkedIn
Adres

Computerweg 22
3542 DR Utrecht

KvK: 30277648
BTW: NL 8217.37.612.B01

Privacy statement - Disclaimer - © 2024 BMGRIP