Maarten van Kooten

Maarten van Kooten vervuld de rol als Senior Full-Stack Developer bij SmartManSys. Met zowel ervaring op het technische gebied als de consultant kant is hij van alle markten thuis. Je kunt bij hem terecht met alle technische vragen.

Maarten zijn specialiteiten liggen zowel op technisch vlak als communicatief vlak. Je kunt bij hem terecht met al je technische vragen, en hij legt het graag uit. Zijn voorliefde ligt bij het oplossen van ingewikkelde problemen en net geschreven codes. De meeste tijd bedrijft hij met het schrijven van codes, codes beoordelen en het meedenken over nieuwe features. Zijn motto is: “Geen woorden maar daden”.

Maak kennis met de rest van ons team

Raymond Jutten
  • Business Consultant
  • jutten@bmgrip.nl
  • 0686846383
  • LinkedIn
Monique van Praet
  • Business Consultant
  • praet@bmgrip.nl
  • 0650449216
  • LinkedIn
Mark van der Staaij
  • Business Consultant
  • staaij@bmgrip.nl
  • 0659888374
  • LinkedIn
Sjoerd van de Meerendonk
  • Directeur
  • meerendonk@bmgrip.nl
  • 0654235605
  • LinkedIn
Minh-tien Bui
  • Business Consultant
  • bui@bmgrip.nl
  • 0686819773
  • LinkedIn
Joost Jansen
  • Business Consultant
  • jansen@bmgrip.nl
  • 0654654334
  • LinkedIn
Bram Volbeda
  • Business Consultant
  • volbeda@bmgrip.nl
  • 0659802763
  • LinkedIn
Pim Lagrand
  • Business Consultant
  • lagrand@bmgrip.nl
  • 0651715749
  • LinkedIn
Bart van Vlijmen
  • Business Consultant
  • vlijmen@bmgrip.nl
  • 0618693112
  • LinkedIn
Chip Snepvangers
  • Business Consultant
  • snepvangers@bmgrip.nl
  • 0659839628
  • LinkedIn
Reham Akil
Ashley Claasen
  • Developer
  • claassen@bmgrip.nl
  • 0659837550
  • LinkedIn
Tom Urbanus
  • Business Consultant
  • urbanus@bmgrip.nl
  • 0659866833
  • LinkedIn
Pieter Kloetstra
  • Managing Consultant
  • kloetstra@bmgrip.nl
  • 0610751650
  • LinkedIn
Omerjan Memetimin
  • Full-stack Developer
  • memetimin@bmgrip.nl
  • 0686899124
  • LinkedIn
Marieke van Zuidam
  • Business Consultant
  • zuidam@bmgrip.nl
  • 0686887000
  • LinkedIn
Raymond van Schadewijk
  • Business Consultant
  • schadewijk@bmgrip.nl
  • 0659880240
  • LinkedIn
Simon van Well
  • Business Consultant
  • well@bmgrip.nl
  • 0686827688
  • LinkedIn
Gert Dekker
  • Business Consultant
  • dekker@bmgrip.nl
  • 0651716942
  • LinkedIn
Annebel van den Aakster
  • Business Consultant
  • aakster@bmgrip.nl
  • 0637409887
  • LinkedIn
Robin Beiler
  • Managing Consultant
  • beiler@bmgrip.nl
  • 0646757509
  • LinkedIn
Sven van der Velden
  • Business Consultant
  • velden@bmgrip.nl
  • 0651346005
  • LinkedIn
Pieter Kuijpers
  • Business Consultant
  • kuijpers@bmgrip.nl
  • 0659865523
  • LinkedIn
Gert Kogenhop
  • Operationeel Manager BCM
  • kogenhop@bmgrip.nl
  • 0653101821
  • LinkedIn
Deniz Kilic
  • Business Consultant
  • kilic@bmgrip.nl
  • 0659809534
  • LinkedIn
Freek Ebbers
  • Business Consultant
  • ebbers@bmgrip.nl
  • 0653515809
  • LinkedIn
Stephan Bos
  • Team Lead | Business Consultant
  • bos@bmgrip.nl
  • 0613105187
  • LinkedIn
Heidi van Leerdam
Arjen van Helden
  • Business Consultant
  • helden@bmgrip.nl
  • 0686844329
  • LinkedIn
Henry Snijders
  • Business Consultant
  • snijders@bmgrip.nl
  • 0686844627
  • LinkedIn
Sjoerd Marinussen
  • Team Lead | Business Consultant
  • marinussen@bmgrip.nl
  • 0657728282
  • LinkedIn
Wesley Stam
  • Lead Developer
  • stam@bmgrip.nl
  • 0630306902
  • LinkedIn
Steven Hofstede
  • Developer
  • hofstede@bmgrip.nl
  • 0659860462
  • LinkedIn
Adres

Computerweg 22
3542 DR Utrecht

KvK: 30277648
BTW: NL 8217.37.612.B01

Privacy statement - Disclaimer - © 2024 BMGRIP