Minh-tien Bui

Minh studeerde bedrijfskunde aan de Hogeschool van Amsterdam, waar hij zijn passie voor het analyseren van processen heeft gevonden. Zowel binnen verschillende organisaties als in allerlei sectoren. Daarnaast heeft hij een achtergrond in de sales en financiën. Hierdoor heeft hij een breed scala aan kennis en vaardigheden opgedaan en geleerd om zowel kansen als uitdagingen vanuit verschillende perspectieven te benaderen.

Minh is enorm gedreven om organisaties vakkundig te begeleiden tijdens procesveranderingen en om hiermee efficiëntie te waarborgen in de bedrijfsvoering. Verder is Minh analytisch sterk en sociaal vaardig. Hierdoor weet hij snel tot de kern te komen en kan hij opdrachtgevers ondersteunen om hun organisatie effectiever, efficiënter te maken en samen tot praktische haalbare oplossingen te komen. Zijn sociale vaardigheden helpen hem om mensen te enthousiasmeren en mee te nemen in een veranderingstraject.

Maak kennis met de rest van ons team

Joost Jansen
  • Business Consultant
  • jansen@bmgrip.nl
  • 0654654334
  • LinkedIn
Heidi van Leerdam
Robin Beiler
  • Managing Consultant
  • beiler@bmgrip.nl
  • 0646757509
  • LinkedIn
Bart van Vlijmen
  • Business Consultant
  • vlijmen@bmgrip.nl
  • 0618693112
  • LinkedIn
Henry Snijders
  • Business Consultant
  • snijders@bmgrip.nl
  • 0686844627
  • LinkedIn
Deniz Kilic
  • Business Consultant
  • kilic@bmgrip.nl
  • 0659809534
  • LinkedIn
Pieter Kuijpers
  • Business Consultant
  • kuijpers@bmgrip.nl
  • 0659865523
  • LinkedIn
Raymond van Schadewijk
  • Business Consultant
  • schadewijk@bmgrip.nl
  • 0659880240
  • LinkedIn
Simon van Well
  • Business Consultant
  • well@bmgrip.nl
  • 0686827688
  • LinkedIn
Annebel van den Aakster
  • Business Consultant
  • aakster@bmgrip.nl
  • 0637409887
  • LinkedIn
Pim Lagrand
  • Business Consultant
  • lagrand@bmgrip.nl
  • 0651715749
  • LinkedIn
Freek Ebbers
  • Business Consultant
  • ebbers@bmgrip.nl
  • 0653515809
  • LinkedIn
Reham Akil
Pieter Kloetstra
  • Managing Consultant
  • kloetstra@bmgrip.nl
  • 0610751650
  • LinkedIn
Gert Dekker
  • Business Consultant
  • dekker@bmgrip.nl
  • 0651716942
  • LinkedIn
Chip Snepvangers
  • Business Consultant
  • snepvangers@bmgrip.nl
  • 0659839628
  • LinkedIn
Tom Urbanus
  • Business Consultant
  • urbanus@bmgrip.nl
  • 0659866833
  • LinkedIn
Sjoerd Marinussen
  • Team Lead | Business Consultant
  • marinussen@bmgrip.nl
  • 0657728282
  • LinkedIn
Sjoerd van de Meerendonk
  • Directeur
  • meerendonk@bmgrip.nl
  • 0654235605
  • LinkedIn
Monique van Praet
  • Business Consultant
  • praet@bmgrip.nl
  • 0650449216
  • LinkedIn
Gert Kogenhop
  • Operationeel Manager BCM
  • kogenhop@bmgrip.nl
  • 0653101821
  • LinkedIn
Ashley Claasen
  • Developer
  • claassen@bmgrip.nl
  • 0659837550
  • LinkedIn
Stephan Bos
  • Team Lead | Business Consultant
  • bos@bmgrip.nl
  • 0613105187
  • LinkedIn
Arjen van Helden
  • Business Consultant
  • helden@bmgrip.nl
  • 0686844329
  • LinkedIn
Mark van der Staaij
  • Business Consultant
  • staaij@bmgrip.nl
  • 0659888374
  • LinkedIn
Marieke van Zuidam
  • Business Consultant
  • zuidam@bmgrip.nl
  • 0686887000
  • LinkedIn
Steven Hofstede
  • Developer
  • hofstede@bmgrip.nl
  • 0659860462
  • LinkedIn
Bram Volbeda
  • Business Consultant
  • volbeda@bmgrip.nl
  • 0659802763
  • LinkedIn
Omerjan Memetimin
  • Full-stack Developer
  • memetimin@bmgrip.nl
  • 0686899124
  • LinkedIn
Wesley Stam
  • Lead Developer
  • stam@bmgrip.nl
  • 0630306902
  • LinkedIn
Raymond Jutten
  • Business Consultant
  • jutten@bmgrip.nl
  • 0686846383
  • LinkedIn
Sven van der Velden
  • Business Consultant
  • velden@bmgrip.nl
  • 0651346005
  • LinkedIn
Maarten van Kooten
Adres

Computerweg 22
3542 DR Utrecht

KvK: 30277648
BTW: NL 8217.37.612.B01

Privacy statement - Disclaimer - © 2024 BMGRIP